Wesela


WESELE W MARIAŻU
JEDNO Z WIELKICH ZDARZEŃ
NIECH BĘDZIE POCZĄTKIEM
SPEŁNIENIA WASZYCH MARZEŃ...Przyjęcie weselne

Ten wyjątkowy dzień musi być naj…Najpiękniejsza suknia, kwiaty, obrączki…
Wiemy jak wiele wysiłku i starań trzeba włożyć, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i marzeniami. Wiemy z jakim ogromem tematów trzeba się zmierzyć, jakie to bywa stresujące i czasochłonne, aby dopiąć wszystko „ na ostatni guzik.” Nasza doświadczona załoga zgłasza swoją gotowość do pomocy w organizacji tego wyjątkowego dla Was wydarzenia ! Jesteśmy do Waszych usług- służymy fachową pomocą w zakresie zorganizowania przyjęcia weselnego, ułożenia i wykonania stosownego menu, przygotowania sali, zaopiekowania się gośćmi, tak, aby długo mówili, że było smacznie i cudownie. Dokładamy wszelkich starań, aby dzień ten upłynął w poczuciu spełnienia, radości i wielkiego szczęścia. Bogata karta menu weselnego oferowana przez nasz lokal pozwala każde wesele traktować indywidualnie. To Państwo decydują o rodzaju potraw, w jakim stylu mają być przygotowane i podane. Staramy się w całości uwzględniać Państwa upodobania i potrzeby gości.

Menu oczywiście uzależnione jest od ilości osób, czasu trwania przyjęcia, indywidualnego doboru potraw i możliwości finansowych. Organizujemy przyjęcia do 90 os., potrawy wybieracie Państwo spośród ponad 400 pozycji ! Średnia cena to ok. 150-200 zł/os. Staramy się, aby na stole było duże urozmaicenie, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie, pożegnał się z nami zadowolony i syty, z wielkim uśmiechem na twarzy !

Poprawiny

Organizowane są w różnych formach i godzinach. Może to być dzień z klasycznym obiadem i potrawami, które pozostały z dnia wcześniejszego. Latem goście bardziej preferują „luźną” atmosferę z zabawą przy ognisku i grillu, zakrapianą piwkiem. A może macie Państwo ochotę i następny dzień poszaleć na parkiecie ? Kwestia gustu i wyboru.
Jesteśmy, by realizować Wasze marzenia…
Ceny kształtują się już od ok. 80 zł/os.


Ważne informacje

- w dniu wesela oddajemy do dyspozycji Państwa Młodych 1 pokój - gratis !

- dla Gości weselnych obniżamy w tym terminie cenę noclegu ze śniadaniem
do kwoty 50 zł/os.

- jednorazowo możemy zakwaterować max. 34 os.

- w razie potrzeby zakwaterowania większej ilości Gości - organizujemy
noclegi w pobliskim sąsiedztwieKatarzyna Słupska, tel. 506 599 306Data dodania: 2010-12-19 00:08:20
Artykul przeczytano 15700 razy
Hodowla osłów
Onoterapia
Wypożyczalnia samochodów


Akademia Hortiterapia
Onoterapia PSHO
Pensjonat Mariaż Lubachównoclegi Lubachównoclegi
schronisko
Restauracja i pensjonat MARIAŻŚwidnica Nocleginoclegi
Przystanek


Znalazłeś noclegi ? Sprawdź atrakcje.
nocleginoclegi Lubachówatrakcjeatrakcje