Onoterapia-nasza oferta
Dla kogo onoterapia?
Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Onoterapia dedykowana jest dla osób zarówno zdrowych jak i niepełnosprawnych, z deficytami i różnego rodzaju zaburzeniami sfery:
-psychicznej
-fizycznej
-intelektualnej
-społecznej
-poznawczej

Oprócz wykwalifikowanych onoterapetów z zespole terapeutycznym mogą znaleźć się: fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog, oligofrenopedagog, tyflopedagog, surdopedagog, logopeda, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka, psycholog, socjoterapeuta oraz terapeuta uzależnień.
Dlatego też ceny uzgadniane są indywidualnie w zależności od potrzeb powołania odpowiedniego zespołu terapeutycznego.

W ramach onoterapii organizujemy następujące rodzaje zajęć:

-indywidualne zajęcia terapeutyczne, edukacyjne i rekreacyjne.
Czas sesji od 30 min do 60 min.

-Grupowe zajęcia rekreacyjne, edukacyjne, terapeutyczne z udziałem osłów dla szkół, przedszkoli, Domów Pomocy Społecznej, Fundacji, Stowarzyszeń itp.
Zajęcia odbywają się na terenie naszego gospodarstwa lub przyjeżdżamy z osiołkami do Waszej placówki, w promieniu do ok. 50 km. Zobaczacz ofertę w zakładce Warsztaty.

-Zorganizowane turnusy np. terapeutyczne lub rekracyjne z udziałem osłów. Przyjeżdżające grupy same organizują swój czas przy udziale swoich specjalistów. My służymy wzmocnieniem procesu terapeutycznego dodatkowymi sesjami onoteraputycznymi, grupowymi lub indywidualnymi. Jesteś zainteresowany organizacją takiego turnusu dla grupy swoich podopiecznych? Zadzwoń lub napisz do nas, zapytaj o interesujące Cię terminy.

-Rodzinne turnusy np. rekreacyjno-relakasacyjne z udziałem osłów. Oferta kierowana jest głównie do rodzin dotkniętych niepełnosprawnością. W programie spacery, zajęcia i zabawy dla dzieci i dorosłych pod okiem onoterapeuty, fizjoterapeuty, pedagoga, oligofrenopedagoga, instruktora rekreacji ruchowej, psychologa, socjoterapeuty lub innego niezbędnego specjalisty.
O organizacji takich wczasów informujemy na naszej stronie w zakładce „Aktualności” lub „Warsztaty” . Jesteś zainteresowany organizacją takiego turnusu dla grupy swoich znajomych? Zadzwoń lub napisz do nas, zapytaj o interesujący Cię termin.

-Wczasy rodzinne z osłem w tle. To najczęściej zajęcia rekreacyjno-edukacyjne w czasie których można zapoznać się bliżej z życiem i zwyczajami oślego stada. Chodzimy na wspólne spacery po naszej urokliwej okolicy w towarzystwie osłów. Organizujemy całodzienne wyprawy zdobywając okoliczne szczyty naszych gór, zbieramy zioła. Świetnie się bawimy i spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Program zależy od ilości, wieku i kondycji uczestników. O organizacji takich wczasów informujemy na naszej stronie w zakładce „Aktualności” lub „Warsztaty” . Jesteś zainteresowany organizacją takiego turnusu dla grupy swoich znajomych? Zadzwoń lub napisz do nas, zapytaj o interesujący Cię terminy.

-Jednodniowe spacery z osłem – to cykliczne ( przynajmniej 1 raz w miesiącu) wędrówki z osłami szlakami Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Przy tej okazji zapewniamy aktywne i twórcze spędzenie czasu na świeżym powietrzu, uwrażliwiające na otaczający świat fauny, flory oraz kultury. Zwieńczeniem każdego spotkania jest ognisko lub inny wspólny posiłek.
O organizacji spacerów informujemy na naszej stronie w zakładce „Aktualności” lub „Warsztaty”

 
Szczegółowy program zajęć, spotkań, turnusów czy wczasów zawsze dostosowany jest do potrzeb i możliwości uczestników. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie wdrażamy Wasze pomysły, aby ten wspólny czas spędzić przyjemnie, atrakcyjnie i efektywnie.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i priorytety, a my po skonsultowaniu tego ze specjalistami stworzymy najkorzystniejszy program pobytu w towarzystwie naszych sympatycznych zwierzaków.
W zakładce "Hodowla Osłów" znajdziecie Państwo artykuły i filmy o naszej hodowli, pasji i onoterapii. - Media o nas.Nasze działania akredytowane są przez
Polskie Stowarzyszenie Hodowców Osłów na Rzecz Rozwoju Hodowli i Onoterapii
 
 
Data dodania: 2018-02-14 21:31:26
Artykul przeczytano 2947 razy
Hodowla osłów
Onoterapia
Wypożyczalnia samochodów


Akademia Hortiterapia
Onoterapia PSHO
Pensjonat Mariaż Lubachównoclegi Lubachównoclegi
schronisko
Restauracja i pensjonat MARIAŻŚwidnica Nocleginoclegi
Przystanek


Znalazłeś noclegi ? Sprawdź atrakcje.
nocleginoclegi Lubachówatrakcjeatrakcje